ניקיון דירה חדשה מקבלן ע”י חברת ניקיון בתים

רגע לפני שחברת ההובלות פורקת את הארגזים והחפצים שלכם בדירה החדשה כדאי לבצע ניקיון יסודי. אם רכשתם דירה חדשה מקבלן עליכם להמתין לטופס 4 ולקבלת המפתח, ולמרות שהקבלן הבטיח לכם דירה נקיה ומבריקה לבטח תגלו כי נדרש ניקיון יסודי ויש לא מעט כתמי צבע, טיח ומלט על הרצפה והמשטחים השונים. כמו כן, הדירה החדשה מלאה באבק, יש בה עדיין פסולת בנייה, התריסים והחלונות מלוכלכים, ולמעשה אי אפשר לגור בדירה עד השלמת הניקיון היסודי.

אם חשבתם לנקות את הדירה החדשה לבד כדאי לכם לחשב מסלול מחדש. ניקיון דירה חדשה מקבלן בראשון לציון מחייב ציוד מקצועי וחומרי ניקיון חזקים להסרת הכתמים הקשים מהרצפה, מהפנלים, ממשטחי העבודה במטבח ומהכלים הסניטריים. לכן, הפתרון הנכון לניקיון דירה חדשה מקבלן הוא בעזרת חברת ניקיון בתים מקצועית ומומלצת.

מה כלול בשירות ניקיון דירה חדשה ראשון לציון?

חברת ניקיון בתים בראשון לציון מציעה חבילת ניקיון בהתאמה אישית ללקוח ולתקציב. שירות ניקיון דירה חדשה מקבלן כולל פעולות כמו ניקוי חלונות חוץ ופנים, ניקוי תריסים ורשתות נגד יתושים, ניקוי ארונות, שאיבת אבק בכל הדירה, שטיפת משטחים ומרצפות, ניקוי והברקת חדרי שירותים, רחצה ומטבח, קרצוף וחיטוי כלים סניטריים כולל אמבטיה, אסלות, מקלחון וכיורים, הסרת כתמי צבע ושארית חומרי בנייה, ניקוי פנלים ופוליש לרצפה.

כדאי לעשות פוליש לרצפה כאשר הדירה עדיין ריקה מרהיטים וחפצים, יש להתאים את שיטת וחומרי הפוליש לסוג הרצפה בדירה כדי לא לגרום לנזקים מיותרים. הפוליש מנקה היטב את הרצפה, מסיר כתמים קשים ויוצר את אפקט ההברקה, כאשר מיישמים גם חומר להגנה מפני כתמים וחדירת לכלוך לאריחי הריצוף.

ניקיון דירה חדשה – חברת ניקיון בתים בראשון לציון או עוזרת בית?

ניקיון דירה חדשה מקבלן מחייב ידע, ציוד מקצועי, חומרים חזקים לניקיון ולהסרת כתמים ושיטות עבודה מתקדמות. עוזרת בית יכולה לנקות את הדירה החדשה אך אין לה מכשירי ניקיון וחומרים איכותיים, כמו כן היא אינה מסוגלת לעשות פוליש לרצפה. לכן, כדאי לבחור חברת ניקיון בתים בראשון לציון המתמחה בניקיון דירות חדשות ולאחר שיפוצים, החברה שולחת צוות מקצועי ובעל תודעת שירות גבוהה ובסיום העבודה הלקוח נהנה מדירה מבריקה ומצוחצחת, מאווירה נעימה ומרעננת ומרצפה מבריקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.