שירות ניקיון דירות מחיר למשתכן, כל מה שצריך לדעת

בשעה טובה הקבלן התקשר לבשר לכם שהדירה מוכנה ואתם יכולים להגיע כדי לקבל מפתח ולערוך סבב חתימות. בשלב זה הקבלן סיים את עבודתו ואתם נדרשים לחתום על מסמכים שונים, ובהם מסמך הכולל ליקויי בנייה ורשימה של תקלות ומפגעים שהקבלן חייב לתקן על חשבונו. בסיום התיקונים הקלים של ליקויי הבנייה שהתגלו אתם יכולים סופסוף להזמין חברת הובלות ולעבוד לגור בדירה שזכיתם בה במסגרת הגרלות מחיר למשתכן.

כאשר קיבלתם מפתח לדירה החדשה שרכשתם בפרויקט מחיר למשתכן לבטח גיליתם כי הדירה מלוכלכת והיא אינה ראויה למגורים. בשלב זה יש לכם שתי אפשרויות – להפשיל שרוולים ולהשקיע שעות על גבי שעות כדי לנסות לנקות ולהבריק את הנכס או להזמין חברת ניקיון בתים מומלצת ויעילה. מה עדיף? מה כלול בחבילת שירות ניקיון דירה מחיר למשתכן? כמה עולה ניקיון דירה חדשה מקבלן? איך לבחור חברת ניקיון בתים מקצועית? בכתבה זו המומחים שלנו עונים על כל השאלות.

מתי כדאי לנקות דירה חדשה מקבלן?

עשרות אלפי ישראלים השתתפו בהגרלות מחיר למשתכן ורבים מהם המתינו זמן רב עד השלמת עבודות הבנייה וקבלת המפתח (טופס 4). בחוזה המכר הקבלן מבטיח כי הדירה תהיה מוכנה למגורים ונקיה אך בפועל קבלני הבנייה מפנים רק את הפסולת וכאשר נכנסים לדירה החדשה מגלים אבק בכמויות עצומות, כתמי צבע וטיח על הרצפה והפנלים, שאריות של רובה וכתמי צבע על חיפויי הקירות מקרמיקה, כלים סניטריים מזוהמים ולכלוך נוסף.

לכן, חייבים לנקות את הדירה החדשה, אך הסרת הכתמים היא משימה קשה המחייבת חומרי ניקיון חזקים וציוד מקצועי. קשה לנקות דירה חדשה מקבלן וגם עוזרת בית אינה יכולה לסייע לכם, לכן הפתרון הנכון הוא להזמין חברת ניקיון המתמחה בניקוי דירות חדשות בפרויקטים של מחיר למשתכן.

מה כלול בשירות ניקיון דירה חדשה?

חבילת ניקיון דירת מחיר למשתכן כוללת את הפעולות הבאות:

  • ניקוי חלונות, תריסים, רשתות ומסילות (בפנים ובחוץ).
  • ניקוי פנלים והסרת כתמים ושאריות של חומרי בנייה וגמר.
  • ניקיון דלתות ומשקופים.
  • ניקוי יסודי של ארונות המטבח.
  • ניקוי, חיטוי והברקת כלים סניטריים.
  • ניקיון יסודי וחיטוי בחדרי רחצה ושירותים.
  • ניקוי והסרת שאריות רובה וכתמי צבע מחיפויי קירות.
  • שאיבת אבק (שואב תעשייתי).
  • קרצוף והברקת הרצפה עם מכונת פוליש.

ניתן לשדרג את חבילת הניקיון ולהוסיף שירותים נלווים כמו הדברה, ניקוי ארונות קיר בכל הדירה ועוד.

כמה עולה ניקיון דירה חדשה מחיר למשתכן?

עלות ניקיון דירה חדשה מקבלן היא החל מ-750 ₪, כולל פוליש לרצפה. המחיר משתנה בהתאם לפרמטרים כגון: גודל הדירה, מספר חדרים, מספר מנקים, דרישות מיוחדות של הלקוח, כמות הלכלוך ומצב הדירה. 

למה חשוב לנקות דירה חדשה מקבלן?

למרות שהקבלנים מבטיחים דירה חדשה נקיה ומוכנה למגורים, בפועל חייבים לנקות ולהבריק את הנכס, ועדיף להזמין חברת ניקיון בתים עוד לפני שחברת ההובלות מגיעה ופורקת את הארגזים. בכל דירה חדשה בפרויקט מחיר למשתכן מוצאים כמויות עצומות של אבק ולכלוך אחרי שהקבלן מסיים את עבודות הבנייה והגמר, כתמי צבע, שאריות של חומרי בנייה וגמר כמו טיח, מלט, בטון, רובה ועוד. כמו כן, הכלים הסניטריים חדשים אך הם עשויים להיות מזוהמים בגלל חיידקים.

לכן, אין לוותר על ניקיון הדירה ומומלץ לבחור חברת ניקיון מקצועית ואמינה.

ניקיון דירה חדשה מחיר למשתכן

איך לבחור חברה לניקיון דירה חדשה מחיר למשתכן?

כדי לבחור נכון חברת ניקיון בתים יש לקרוא מידע על החברה, לבדוק מה הוותק שלה בענף, לקרוא המלצות וביקורות על חברת הניקיון וחשוב לערוך סקר שוק ולהשוות הצעות. אין ללכת שבי אחר ההצעה הזולה ביותר אלא יש לבחור חברה מקצועית ומומלצת לניקיון בתים, וחשוב לוודא כי החברה מציעה שירות הכולל אחריות.

בשורה התחתונה, לאחר שאתם מקבלים מפתח מהקבלן כדאי לתאם פגישה עם נציג של חברת הניקיון בנכס עצמו כדי לתכנן את העבודה ולתאם ציפיות. לאחר ניקיון יסודי בדירת מחיר למשתכן הנכס ראוי למגורים ונהנים מדירה חדשה ומבריקה עם ריח נעים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.